ONLINE objednávání do ordinace

04.01.2022

Vážení pacienti,

s novým rokem přinášíme novinku - možnost objednání ONLINE do naší ordinace.

Odkaz pro ONLINE objednání: https://pacient.smartbooking.cz/profil-spolecnosti/ed486BW8zk

Je to jednoduché, ale poprvé to může dělat problémy, proto níže v příloze posílám podrobný návod pro online objednání, kde naleznete i informace, na jaké výkony se lze objednat ONLINE a kdy je nutné telefonické objednání.

Po kompletním vyplnění objednávkového formuláře a odeslání objednávky přijde pacientovi na uvedený email potvrzení o vytvoření rezervace, ve kterém je uvedené, že je nutné vyčkat na potvrzení ordinací, že objednávku přijala.

Po odeslání formuláře se žádost o objednání objeví sestřičce v počítači. Teprve ta objednávku buď potvrdí (pak pacientovi přijde email i sms, že má termín potvrzený - TEPRVE V TUTO CHVÍLI MÁ PACIENT POTVRZENO, ŽE S NÍM POČÍTÁME), nebo bude potřebovat v objednávce něco upravit/změnit, pak bude pacientovi volat a domluví se na nějaké změně.

ONLINE objednání je vhodné provádět tehdy, pokud plánujete návštěvu u nás v ordinaci více jak 24 hodin dopředu. Pokud se někdo např. v pondělí v 8h ráno rozhodne, že by potřeboval ještě ten den přijít (akutní případy), tak je lepší i nadále objednání telefonicky - i kdyby v systému pro ONLINE objednání bylo volné místo, tak sestřička nemusí do požadovaného termínu stihnout rezervaci potvrdit a pak může docházet ke kolizím.

ONLINE objednání je novinka pro nás i pro pacienty, nutno brát v potaz, že první měsíce bude zkušební provoz, kdy budeme vychytávat mouchy. Budeme proto rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, pokud něco nebude fungovat tak, jak má. Pevně však věříme, že se to brzy ustálí a uleví to telefonátům do ordinace.