Termíny očkování covid

21.11.2021

Vážení pacienti,

volné prosincové termíny očkování na covid v naší ordinaci:

Pátek 3.12. před obědem (tento termín je vypsán nově pro velký zájem)

Středa 8.12. odpoledne (nyní jsou volné časy kolem 16h)

Pátek 17.12. od oběda do večera (nyní jsou volné časy od 16h)

První termín (3.12.) lze podat pouze 3. dávky (u 1. dávek by přeočkování vycházelo na Vánoce). Druhé dva termíny očkujeme jak 1. dávky (přeočkování za 3 týdny), tak i 3. dávky (musí být odstup 5 měsíců u starších 60 let a 6 měsíců u mladších 60 let). Budeme mít Pfizery. Očkujeme i pacienty, kteří dostali první dávky v očkovacím centru. Můžeme očkovat i pacienty jiných lékařů. Certifikáty tiskneme hned při očkování.

Prosíme případné zájemce o prosincové termíny, aby se nám nahlásili do konce listopadu, abychom věděli, kolik přesně vakcín objednat (mají krátkou životnost a do ledna nevydrží, tak objednáme přesně na počet). Pacienty, kteří jsou již nahlášení a nemají ještě přesný čas, budeme postupně obvolávat a domlouvat se.

Dnes (21.11.) bylo sděleno, že osoby starší 60 let lze od 1.12. přeočkovat už po 5 měsících. Již cca 150 osob má u nás rezervovaný termín i čas na prosincové termíny, téměř všichni nyní budou mít nárok být naočkováni dříve, není v našich silách je všechny obvolávat a nabízet dřívější termín, proto pokud některý z těchto pacientů chce termín posunout (a je starší 60 let), tak se nám musí aktivně ozvat.