Nová lékařka Jamné

08.06.2024

Vážení pacienti,

jak jsme Vám avizovali, v průběhu června nastoupí do ordinace nová lékařka - MUDr. Martina Lenertová. Jedná se o plně atestovanou praktickou lékařku, která se do práce bude vracet po mateřské dovolené. S paní doktorkou jsme domluveni na dlouhodobé spolupráci a v případě oboustranné spokojenosti by si v horizontu několika let ordinaci od nás převzala, což byl pro nás cíl někoho takového najít, aby byla péče pro pacienty zajištěna i nadále. Paní doktorka se kromě obvyklé práce praktického lékaře velice aktivně zajímá o ultrasonografii (ultrazvuková vyšetření), aktuálně podstupuje dlouhý a náročný kurz, po jejímž úspěšném dokončení budeme jednat o možnosti pořízení ultrazvuku a provádění základních ultrazvukových vyšetření přímo v ordinaci, což je v dnešní době spíše raritní. Věřím, že pro ordinaci bude velkým přínosem.

V příloze přikládám tabulku s novými ordinačními hodinami - lékař bude zajištěn všech 5 dní v týdnů. V ordinačních hodinách je zvlášť uvedená ordinační doba lékaře a sestry. Sestřička bude oproti lékaři přítomna týdně několik hodin navíc, aby obstarala sesterské úkony a administrativu. Samozřejmě i v tyto časy se na ní můžete obracet s veškerými požadavkami. Ordinace v Lukách nad Jihlavou bude už jen zastupovat v době dovolených, tedy se vším se již obracejte na ordinaci v Jamném.

MUDr. Lenertová bude v ordinaci již během června - ve čtvrtek 13.6. od 9 do 13h a v pátek 14.6. od 8 do 12h budeme v ordinaci řešit potřebné administrativní úkony, nicméně během této doby je paní doktorka ochotna ošetřit pacienty, aby v případě zdravotních obtíží nemuseli do Luk nad Jihlavou. Nové ordinační hodiny budou pak platit od 24.6.