Důležité věci

19.09.2023

Vážení pacienti,

4 důležité věci skrze chod ordinace:

1. Na trhu je nově upravená vakcína proti současným mutacím na Covid od Pfizeru (Comirnaty) - v souvislosti s podzimním období se doporučuje posilovací dávka hlavně pro rizikové skupiny pacientů (nad 65 let a u mladších lidé s diabetem, vysokým tlakem a dalšími podobnými nemocemi orgánů), ale samozřejmě se může nechat naočkovat úplně každý, kdo má alespoň 3 měsíce od předchozí dávky (už nezáleží na tom, kolik dávek má za sebou, není to už omezené). Prosíme pacienty, kteří mají zájem o očkování, aby se nám co nejdříve nahlásili kvůli objednání dostatečného počtu. Očkovat se bude ve druhé půlce října. Ti, kteří budou chtít chřipku i covid, tak se mohou obě vakcíny píchnout v jeden den. Na covid očkujeme i cizí pacienty (tj. registrované u jiných lékařů). U ležících či velmi špatně mobilních pacientů zajistíme očkování doma. 

2. Od dnešního dne má naše ordinace oficiálně nový název - z původního "MUDr. Bohumila Fürstová, s.r.o." jsme se přejmenovali na "LukaJiMed, s.r.o.". Je to pouze administrativní záležitost, jinak se nemění vůbec nic. Pokud nás budete někde uvádět (například do posudků, u závodního lékaře, na sociálce apod.), tak už uvádějte nový název. 

3. Od 1.1.2024 přebíráme pod naši společnost ordinaci praktického lékaře v Jamném, kde doposud ordinuje MUDr. Musilová. Paní doktorka i nadále v ordinaci v Jamném bude pokračovat, jenom pod naší společností. Pro naše současné pacienty se nemění vůbec nic. Cílem je zajistit chod obou ordinací i do budoucna, čemuž sloučení pomůže. 

4. Do naší nové ordinace v Jamném budeme shánět od ledna či února zdravotní sestru na plný nebo částečný úvazek (dle domluvy). Primárně práce v Jamném, občas i v Lukách. Pokud je mezi našimi pacienty či příbuznými nějaká taková šikovná sestřička, tak prosíme, aby se nám co nejdříve ozvala. Bližší info poskytneme primárně přes náš email či facebook, případně telefonicky v ordinaci.