Aktuality

11.11.2021

Vážení pacienti,

v posledním týdnu došlo v Lukách a okolí k výraznému nárůstu nakažených covidem, s čímž se pojí i velké množství karantén. Ovlivňuje to i naši práci, kdy se výrazně navýšil počet telefonátů do ordinace. Opět se dostáváme do stavu, kdy vyřizujeme obrovské množství telefonátů denně, tedy je obtížné se k nám dovolat, navíc musíme kromě zvedání telefonu i normálně ordinovat. Prosíme tedy o trpělivost, jsme opravdu vytížení. Pokud je to možné a nejedná se o úplně akutní záležitost, prosíme pacienty, aby psali primárně emaily, které vyřizujeme každý den ve chvíli, kdy je na to čas. Stejně tak pacienti v karanténě či izolaci se nám mohou primárně hlásit emailem (pokud nemají akutní zhoršení stavu) - v současné době emaily pro případ konzultace sledujeme i o víkendu.

Covid se objevuje i mezi očkovanými, tedy v případě příznaků je potřeba i u očkovaných covid vyloučit a nechodit do ordinace bez objednání - ohrožují se pak ostatní pacienti.

Dnes jsme naočkovali téměř 150 lidí vakcínou Pfizer, další 2 termíny plánujeme na prosinec, zájemci by se nám již nyní měli hlásit, abychom zajistili dostatek vakcín. Budeme očkovat vakcínou Pfizer.

Děkujeme za pochopení